Prodlužování řas

Semipermanentní prodlužování řas | Prodlužování a zahušťování řas

Prodlužování řas "Další velká věc v kosmetickém průmyslu"

Prodlužování řas firmy Jane Beauty Cosmetics nabízí užasnou cestu k delším, silnějším, plnějším řasám, které vydrží až 5 týdnů!

Vysoce kvalitní řasy firmy JB Cosmetics úplně změní vzhled své nositelky. Tyto řasy jsou silné a krásně natočené, naprosto bezpečné k pokožce, očím a kontaktním čočkám. Stejně jako vlastní řasy jsou odolné vodě, teplu, bazénovému chlóru a pocení.

Tak se přidejte k nám s nejvzrušujícím produktem kosmetického průmyslu.

 

Prodlužování řas lepením řasa na řasu

Srovnávat lepení tzv. "trsečků" řas či falešných (umělých) řas vcelku a prodlužování řas metodou řasa na řasu nelze. Jedná se o zcela jiný způsob aplikace i celkový vzhled prodloužených řas.

Zatímco "trsečky" řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí jednoho se celý efekt ztrácí, při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužením řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně a přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru.

S pomocí nanotechnologie firma JB Cosmetics vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Speciální adhesivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních lepidel JB Cosmetics zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Mikropóry samozřejmě nijak negativně neovlivňují vzhled syntetických řas, zůstávají po celou dobu krásně černé, výrazné a lesklé.

UKÁZKY JB PRODLOUŽENÝCH ŘAS - "PŘIROZENÝ LOOK"

Fotografie nejsou retušované, ani jinak upravované a zobrazují skutečný efekt prodloužení řas metodou JB Cosmetics. Jsou na nich klientky Training Studio JB Cosmetics, které souhlasily s jejich zveřejněním.

 

Veškeré produkty firmy JB COSMETICS, určené jak pro JB designérky na prodlužování řas, tak pro klientky k péči poté, jsou vyráběny v USA pod hlavičkou JB LINE Ltd. (California, USA) - záruka té nejvyšší kvality!

Klíčové produkty mají atesty SZÚ.

JB designérka může své klientce vytvořit zcela unikátní design pomocí širokého sortimentu JB syntetických řas. Může volit ze 2 základních variant, tj. Premium (přirozenější) či Norek (výraznější), oba druhy řas jsou k dispozici ve 2 různých zatočeních.
Dále může kombinovat 4 různé síly/tloušťky řas a 11 možných délek. Pro náročnější klientky či více kreativní design jsou zde barevné řasy ve variantě Premium i Norek, řasy Y-tvaru, zdobení kamínky Swarovski atd.

JB COSMETICS (USA) stále vyvíjí nové, inovované produkty včetně kolekce LASHFOOD - revoluční řady produktů pro růst delších, silnějších a tmavších řas.

Klientkám můžete nabídnout škálu produktů - ochranné řasenky, černé řasenky a speciální odličovače – vyvinuté firmou JB COSMETICS (USA) pro tu nejlepší péči o prodloužené řasy.

 

https://www.jbcosmetics.cz