Péče o tělo - depilace a zábaly Pandhy´s


Depilace- cukrovou pastou PANDHY´S


Všemocný cukr

nejen „vykrmuje“ či „ kazí zuby“, ale je také základem zázračného přírodního zkrášlujícího prostředku. Tisíce let stará tradice, kterou probudila moderní doba a jí přizpůsobená depilační technika, nabízí dokonalé a trvalé řešení pro všechny typy pokožky i ochlupení. Efektivně a šetrně odstraní nejen velmi krátké, ale i zarostlé chloupky. Kromě depilace odkrývá tato nezpochybnitelně zázračná a přírodní hmota řadu možností profesionální péče o pleť a tělo.

 

 

 

Depilace jako pohlazení

Složení PANDHY´S™ depilační cukrové pasty a gelu je velmi podobné cukrům vašeho těla!

Naše hmoty jsou výhradně z přírodních produktů a totožné s látkami, které produkuje náš organizmus. PANDHY´S™ depilační cukrová pasta i gel obsahují 100% přírodních složek, nejsou testované na zvířatech, hmota nezpůsobuje alergické reakce. Je tak přírodní, že ji můžete i JÍST! Vosky obvykle obsahují různé chemické látky a konzervanty. Jiné cukrové pasty zase obsahují kyselinu citrónovou, či oleje a hmota je proto nestabilní - velmi brzy měkne nebo naopak tvrdne. Kromě toho kyselina citrónová stahuje póry, oleje zase znemožní přilnutí k pokožce. Nanášená pasta tak nepronikne do folikulu. Kyselina citrónová také velmi alergizuje pokožku a v neposlední řadě je velmi citlivá na UV záření.

 

PANDHY´S™ depilační cukrovou pastu a gel používáme ohřáté na tělesnou teplotu, proto nehrozí popálení pokožky, nevadí křečovým žilám, depilovat se může i diabetik, protože tato metoda nezpůsobuje překrvení.

Nelepí se k živým kožním buňkám

PANDHY´S™ depilační cukrová pasta a gel se nelepí na živé kožní buňky. Odstraní pouze chloupky a odumřelé kožní buňky (má exfoliační efekt) a nenarušuje vrstvu nové kůže. Proto se může používat i na psoriázu a ekzémy. Trauma a nepříjemné pocity jsou pro klienta tedy menší. Na stejné místo se lze vrátit i víckrát, nehrozí iritace pokožky.

 

PANDHY´S™ depilační cukrová pasta a gel nikdy nezaschne

Jak pastou, tak i gelem můžete ošetřovat věští plochy těla, nehrozí zaschnutí či ztvrdnutí jako u vosku!

PANDHY´S™ depilační pasta nepřetrhává chloupky

Zásadou depilace cukrovou hmotou je, že pasta či gel obalí chloupky, kolem nich prosakuje do folikulu, který změkčí a uvolní. Proto se depilace stává méně bolestivou nebo úplně bezbolestnou

Absolutně hygienický proces

PANDHY´S™ depilační cukrová pasta i gel je hypoalergenní. Cukr díky vysoké koncentraci zabraňuje množení bakterií jak na kůži tak i v kelímku.

Snadná aplikace i odstranění

PANDHY´S™ depilační cukrová pasta a gel, i ostatní masážní cukrové produkty se snadno odstraní vlažnou vodou jak z pokožky, tak i z textilu nebo z jakéhokoliv povrchu. Po ošetření se pokožka klienta nikdy nelepí.


- depilace celého těla

 

https://www.cukrovapasta.cz

 

Depilace - teplým voskem

 

 

Pandhy´s - tělové zábaly

 

PANDHY´S - Rašelinový zábal

-má protizánětlivé účinky, prohřeje, hojí a hlavně regeneruje pokožku. Rašelinová ozdravná kůra je vhodná pro všechny typy pokožky a působí blahodárně na revma . Tento druh zábalu je vhodný i pro diabetiky.

PANDHY´S Georgikon wellnes a léčivé bahno

Toto bahno se těží ve světoznámých lázních Hévíz v Maďarsku. Skládá se z přírodní luční rašeliny, má vynikající tepelné a hydratační vlastnosti, proto trvale zlepšuje látkovou výměnu a zvyšuje přirozenou detoxikaci ošetřované plochy těla. Dlouhodobé a pravidelné ošetřování bahnem trvale posiluje imunitní systém a zajišťuje příjemný pocit po celý den. Toto bahno je světoznámé a nejen léčebně, ale i kosmeticky velmi pozoruhodné. Je dodáváno v původní přirozené (nevysušené) formě, proto nejsou sušením znehodnoceny drahocenné komponenty.
PANDHY´S™Georgikon wellnes a léčivé bahno je při pravidelném používání přirozeně absorbováno pokožkou, makročástice i mikročástice plnohodnotně pronikají do tkáně.
Bahno obsahuje následující účinné látky: 6% kyselinu huminovou, síru (24000-27000 mg/kg), vápník (rozpustný v horké vodě – 500-3000 mg/kg), hořčík (180-800 mg/kg), SO4 (1100-9800 mg/kg) a další stopové prvky. Bahno neobsahuje látky, které vyvolávají alergické reakce pokožky.
 Používání bahna se doporučuje v klidovém stádiu po zánětech a při opotřebení kloubů a páteře, na doléčení zlomenin, při léčbě lupenky (psoriázy), při léčbě gynekologických potíží (chronické záněty, menstruační poruchy), je vhodné také pro použití v kosmetice (masky).
Nesmí se používat bahno při zákazu léčby teplem a při zákazu léčby koupelemi! Platí to při infekčních onemocněních, horečnatých stavech, akutních zánětech kloubů, artritických záchvatech, plicních či nádorových onemocněních, srdečních či oběhových poruchách ( křečové žíly, kornatění tepen), při vysokém krevním tlaku, v těhotenství.
.

Bahenní tělový zábal
PANDHY´S™ Georgikon wellnes a léčivé bahno můžeme použít za studena nebo za tepla pro urychlení účinku. Ošetřenou partii obalíme folií a ručníkem či přikrývkou. Po 20-ti minutách zábal odstraníme a zbytek bahna omyjeme. Na závěr pokožku ošetříme PANDHY’S™ RATHANY hydratačním a zklidňujícím mlékem smíchaným s PANDHY'S™ květinovou vodou. Tento zábal lze opakovat každý třetí den. Ošetření může způsobit mírné zčervenání pokožky. Tělový zábal používáme pouze na zdravou pokožku.