Akce a novinky

Revoluční nátěr na řasy Sexy Look mascara, který vydrží  2-3 týdny!

Semipermanentní nátěr řasenky Sexy Look mascara je procedura, která dodává řasám objem, délku, barvu a tvar, podobně jako klasická řasenka. Tato povrchová úprava je 100% vodě odolná, odolná na rozmazání a vydrží 2–3 týdny, často i déle. Je ideální pro aktivní životní styl,stejně jako na zvláštní události, jako jsou svatby a  dovolené.

Řasenka Sexy Look mascara není určená k použití doma. Aplikuje Vám jí odborně vyškolený profesionál.

Řasenka Sexy Look mascara je budoucnost pro Vaše řasy.

Jediná vrstva umožňuje udržovat nádherné, krásně tvarované, nalíčené řasy po dobu 2–3 týdnů! Aplikace trvá přibližně 20–30 minut. Můžete mít jednu až dvě vrstva pro přirozený vzhled nebo více vrstev pro silnější, mnohem dramatičtější vzhled.

Řasenka Sexy Look mascara je:

100% vodě odolná – Barví – Modeluje řasy – Odděluje řasy – Zvětšuje objem řas – Prodlužuje řasy.

Je to více než řasenka

Jednoduše nádherné, krásně tvarované, nalíčené řasy, když ráno vstáváte a když jdete spát. Nízké nároky na údržbu, vysoký styl, to je odpověď na řasenku pro moderní ženy. Svěží, plné, tmavé, dlouhé řasy jsou top trendem této doby. Mnoho našich klientů má plné ruce práce a všichni mají společné jen jedno – chtějí vypadat a cítit se co nejlépe každý den.

Stačí řasenka Sexy Look mascara a můžete jít.

Většina žen bojuje denně s jedním nebo více problémy s řasenkou: rozmazávání, slepování, opadávání, aplikační problémy, citlivost, nemluvíc o každodenním používání a odlíčení. Každá žena, která chce být bez námahy krásná po celý den, je kandidátkou na řasenku Sexy Look mascara.

Klasická řasenka je jenom dočasná. Sexy Look mascara trvá týdny!

Sexy Look mascara je ideální na dovolenou, nebo ke každodennímu nošení. Či už je to maraton, tenis, potápění v bazénu, se Sexy Look mascarou budete vypadat stále perfektně. Můžete si být jistá, že budete vypadat stále co nejlépe bez ohledu na počasí, nebo příležitost.

Sexy Look mascara dává ženám zpět jejich dolní řasy!

CND ShellacTM

Exkluzivní produkt, který boří hranice mezi gelem a lakem, nanáší se jako lak a má trvanlivost jako gel a k tomu nádherný brilantní lesk.

Jsme certifikovaným CND ShellacTM salonem proto Vám zaručujeme dodržení technologického postupu tak, aby byl ShellacTM kvalitně aplikován a měl maximální možnou životnost na přírodním nehtu.

Proč mít Shellac?

Unikátní technologie CND ShellacTM systému v sobě kombinuje lehkost laku s nedostižným leskem a dlouhotrvajícím nošením po několik týdnů.

Shellac je správnou volbou pro ty zákaznice, které vyznávají přírodní a naprosto šetrnou úpravu přírodního nehtu bez jeho poškození a zároveň nemají dostatek času a trpělivosti na pravidelnou domácí péči.

Shellac Není Gel-lak

Aplikace shellac zahrnuje:

Ošetření trvá přibližně 40 minut / Cena 370 ,-

Shellac aplikujeme i na nohy!